Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

5 grudnia na Placu Sikorskiego w centrum miasta po raz drugi Agencja Rozwoju Miasta przeprowadziła Mikołajkową Akcję Siedleckie Drzewko Życzeń. W akcji tej uczestniczyli uczniowie klasy III A pod opieką pani Joanny Celińskiej a towarzyszyła im pani wicedyrektor Ewa Niedziółka. Dzieci na Siedleckim Drzewku Życzeń zawiesiły przygotowane przez siebie kolorowe bombki i spotkały się ze świętym Mikołajem oraz elfami. Bombkowe życzenia świąteczne dla bliskich, dla mieszkańców Siedlec i dla całego świata  będzie można podziwiać na świątecznym drzewku przez całą zimę.

Joomla Template - by Joomlage.com