vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W dniu 15.09.2023 reprezentacja dziewcząt z klas VII naszej szkoły wzięła udział w

XI RAJDZIE ROWEROWYM  promujący „Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu”.

Rajd odbył się na trasie Siedlce – Chodów - Kisielany-Leśniczówka Koła Łowieckiego ,,Podlasie” w Balach. Na trasie przejazdu panowała miła atmosfera. Kolumnę uczestników rajdu asekurowała Siedlecka Drogówka. Po dotarciu na miejsce na wszystkich czekała ciepła herbata oraz pieczone kiełbaski z ogniska. W dalszej części spotkania myśliwi Koła ,,Podlasie” przybliżyli tematykę występujących na naszym obszarze gatunków roślin i zwierząt. W drodze powrotnej, opiekun Michał Powałka zaproponował zmianę trasy powrotnej, która przebiegała malowniczym krajobrazem Doliny Liwca. Łączna długość rajdu wyniosła 40 km. Serdeczne podziękowania składamy organizatorom tegorocznego rajdu

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!!!

Joomla Template - by Joomlage.com