vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

13.10.2023r. w hali sportowej KSP w Siedlcach zorganizowany został TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW o PUCHAR DYREKTORA KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI w Siedlcach. W rozgrywkach zajęliśmy 3 miejsce zdobywając pamiątkowy puchar i bezcenne doświadczenie, a Dwunastkę reprezentowali: Piotr Pszczel 6A, Dominik Redzik 6A, Wiktor Wróblewski 6A,          Karol Chojnacki 6A, Jakub Chyży 5C, Dawid Dudek 5C, Bartosz Lewczuk 5C, Kacper Kresowski 5C,                Damian Zdunek 5C,  Michał Tymiński 5C, Miłosz Mlonek 5C.

Joomla Template - by Joomlage.com