Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Uczniowie naszej szkoły starają się codziennie, aby ich drugie śniadanie było zdrowe. Klasa III e czasem przygotowuje je samodzielnie, bo wiadomo, że posiłek przygotowany przez siebie smakuje najlepiej. Ostatnio dzieci z wykorzystaniem produktów firmy KUPIEC (www.kupiec.pl) spożywały na śniadanie wafle ryżowe przyrządzone według własnego smaku i przepisu. W akcję zaangażowali się również rodzice uczniów, wyrażając aprobatę oraz uznanie dla takich działań, także zaopatrując dzieci w zdrowe artykuły spożywcze. Dzięki tacie ucznia mieliśmy również okazję zjeść pyszne, ciepłe płatki owsiane na mleku. Uczniom bardzo podobają się takie formy spożywania śniadania, dlatego wyrazili chęć kontynuowania podobnych działań.

Wychowawca

Joomla Template - by Joomlage.com