Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Dnia 25 kwietnia odbyła się wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach. Celem wycieczki było poznanie pracy strażaków, zapoznanie się z wyposażeniem wozów oraz kształtowanie właściwych zasad zachowania się w przypadku zagrożenia. Przedszkolakom zostały przedstawione zadania straży pożarnej, odbył się pokaz narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w pracy strażaków. Dzieci z pomocą pana strażaka przymierzały hełm oraz mogły zobaczyć pokaz zjazdu po rurze do akcji ratunkowej. ,,SÓWKI’’ były zachwycone nowo poznanym miejscem i z uśmiechem na twarzy wracały na obiad do przedszkola.

K.Raczko i M. Wakulińska

Joomla Template - by Joomlage.com