Uczniowie klasy III e wraz z wychowawcą w myśl idei Szkoły Promującej Zdrowie przystąpili w roku szkolnym 2017/2018 do programu edukacyjnego „Zdrowe Nietrudne”, organizowanego przez firmę KUPIEC. W ramach programu w klasie przeprowadzano lekcje na temat zdrowego odżywiania zgodnie ze scenariuszami przekazanymi przez firmę oraz śniadania z produktów KUPCA. Czworo uczniów wraz ze swoimi rodzinami wzięło udział w konkursie „Rodzina Przygód”, których zadaniem było przygotowanie własnego przepisu kulinarnego na danie zdrowe – nietrudne z wykorzystaniem produktów marki KUPIEC. Mamy zaszczyt poinformować, że uczennica klasy III e – SANDRA HARASIM i jej rodzina znalazła się w gronie laureatów i wygrała wycieczkę do Energylandii! Ponadto nasza szkoła za aktywny udział w programie otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł. Serdecznie gratulujemy Sandrze i jej rodzinie.

Karolina Chruściel - Dąbrowska