Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Dnia 26.02.2019roku w naszej szkole, przy współpracy Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej przeprowadzono konkurs "Wymyśl nazwę na nowy serek OSM SIEDLCE!". Uczniowie klas I – III podczas przerwy śniadaniowej degustowali nowy smak serka  i proponowali nazwy dla nowego, zdrowego produktu. Pomysłów było bardzo dużo, a oto kilka z nich: „Seruś”, „Serkowe Niebo”, „Naturaluś”, „Bielus”, „Nasz Nabiałus”, „Serek na uśmiech”, „Solilont”, „Serek Solankowy”, „Solento”, „Słono – Słodziaczek”, „ Łasuch”, „Smakoszek” i wiele innych. Poniżej fotorelacja.

Joomla Template - by Joomlage.com