Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Wiemy, że mleko jest źródłem białka, zawiera duże ilości wapnia, witaminę A oraz potas i fosfor. Dlatego powinno się ono znaleźć w naszej codziennej diecie. W celu zachęty młodego pokolenia do spożywania produktów mlecznych Zespół Promocji Zdrowia zorganizował akcję polegającą na przeprowadzeniu praktycznej lekcji.  W klasie IIIa i IIIb dzieci przygotowały mleczne desery. Razem ze swoimi paniami ubijały śmietanę, którą udekorowały pysznymi owocami i kolorowymi galaretkami. Po wspólnej pracy wszyscy mogli cieszyć się z jej efektów. Największa przyjemność została na koniec – degustacja pyszności. 

Joomla Template - by Joomlage.com