Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

15 marca  uczniowie klasy IId uczestniczyli w lekcji robienia masła. Pod nadzorem p. Agnieszki Korytowskiej i p. Bogusi Chaleckiej dzieci ze śmietany zrobiły świeże,  ale przede wszystkim pyszne, zdrowe masło. Przez praktyczne działanie poznały jedną z najbardziej znanych domowych metod robienia masła. Po ciężkiej pracy ubijania masła, wszyscy mogli przystąpić do degustacji powstałego produktu. Nikogo nie trzeba było namawiać do spróbowania świeżego pieczywa z pachnącym, przed chwilą własnoręcznie wykonanym, masłem oraz z dekoracyjnym dżemem.

Joomla Template - by Joomlage.com