Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Nasza szkoła od kilku lat promuje zasady zdrowego stylu życia i podejmuje liczne działania z zakresu edukacji zdrowotnej. Uczestniczymy w wielu programach, projektach i przedsięwzięciach. W ramach realizacji projektu ,,Szkoła Promująca Zdrowie” odbył się apel podsumowujący dotychczasowe działania. Został on przygotowany przez uczniów klasy II c i  klasy IV c. W części artystycznej uczniowie zaprezentowali zabawne scenki, wesołe piosenki i pouczające wierszyki uświadamiające znaczenie zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania się. Młodzi aktorzy spisali się na medal. Mamy nadzieję, że publiczność weźmie sobie do serca wszystkie dobre rady młodych artystów.

 

  

Joomla Template - by Joomlage.com