Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W maju uczniowie klas I – III  wzięli udział w wycieczce do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Siedlcach. Celem wyjścia było zachęcenie dzieci  do regularnego konsumowania produktów mlecznych. Na miejscu zapoznano uczniów z działem produkcji mleczarni, szeroką ofertą przetworów mlecznych. Szczególną uwagę zwrócono na mleko, jego pochodzenie, wygląd i składniki wartościowe dla człowieka. Uczniowie mogli obejrzeć prezentację multimedialną, w której pokazany był cały cykl produkcji przetworów mlecznych. Dzieci mogły również poznać walory smakowe produkowanych wyrobów, głównie pysznego serka waniliowego oraz słodziutkich cukierków „ Krówek”. Pełni wrażeń i bogactwa wiedzy wróciliśmy bezpiecznie do szkoły.

 

Joomla Template - by Joomlage.com