Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

20190525 171723W roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła w ramach szkolnego projektu ,,Jedz zdrowo, żyj kolorowo” po raz kolejny wzięła udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym: ,,Śniadanie Daje Moc”, którego celem było zwiększenie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w życiu, każdego dziecka. Projekt ten zakończył się przyznaniem certyfikatu uczniom naszej szkoły. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej edukacji zdrowotnej i codziennego spożywania pożywnego śniadania.                                            I.N.

Joomla Template - by Joomlage.com