Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W ramach promocji zdrowego jedzenia, w pierwszym tygodniu czerwca przeprowadzona została akcja  „Tydzień zdrowia”, której celem była promocja zdrowych nawyków żywieniowych a szczególnie zachęcanie uczniów do spożywania  zdrowych przekąsek. Uczniowie w poniedziałek na drugie śniadanie pili mleko, we wtorek zachęcano do jedzenia zdrowych, pełnoziarnistych batonów a w  środę do picia soków. W czwartek promowano jedzenie  suszonych owoców, które wpływają na dobre trawienie, natomiast w piątek promowano picie jogurtów. Całe przedsięwzięcie było fajna zabawą, uczniowie mieli okazje przekonać się, że przekąski są nie tylko zdrowe, ale także smaczne.

Joomla Template - by Joomlage.com