13 czerwca 2019 roku odbył się w szkole praktyczny egzamin na kartę rowerową, podczas którego uczniowie klas IV i 1 uczeń klasy V musieli wykazać się sprawnością fizyczną oraz praktyczną znajomością przepisów ruchu drogowego. Wcześniej uczniowie zaliczyli test z ruchu pieszych, następnie z ruchu rowerzystów. Poznali również podstawy udzielania pomocy przedlekarskiej. Teraz czekają na swoje pierwsze prawo jazdy w postaci karty rowerowej, którą otrzymają w dniu zakończenia roku szkolnego razem ze świadectwem szkolnym. Egzamin praktyczny przeprowadził przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, oraz nauczyciel techniki – Bogusława Chalecka. Wszystkim uczestnikom praktycznego egzaminu gratulujemy uzyskania karty rowerowej i życzymy bezpiecznej drogi.