Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

18 czerwca po raz kolejny odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinny. Tuż przed zakończeniem roku szkolnego postawiliśmy na integrację, relaks i znakomitą zabawę – jakże wspaniałe podsumowanie po miesiącach ciężkiej i wytężonej pracy zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Zabawę rozpoczęły oddziały przedszkolne ze swoimi wychowawczyniami oraz oczywiście rodzicami – impreza ma charakter rodzinny. Natomiast w późniejszych godzinach przysłowiową pałeczkę przejęły dzieci i młodzież z klas I-III oraz IV-VIII.

 

W tym roku motywem przewodnim była zdrowa żywność – każda z klas miała za zadanie przygotować stół ze zdrową żywnością, który następnie oceniała Dyrekcja naszej szkoły. Okazało się, że może być nie tylko zdrowo, lecz także kolorowo, pięknie i pysznie! Wśród propozycji poszczególnych klas każdy mógł bez problemu znaleźć dla siebie coś zarówno do picia, jak i jedzenia. Oczywiście nie udałoby się to, gdyby nie pomoc i ogromne zaangażowanie rodziców naszych uczniów, za co z całego serca dziękujemy!

Nie zabrakło również oficjalnego otwarcia, czyli krótkiego przemówienia Pani Dyrektor Hanny Głuchowskiej, która zachęcała do wspólnej zabawy i integracji. Następnie na naszej ,,scenie’’ mogliśmy podziwiać szereg występów oraz pokazów. Zaprezentowano m.in. układ taneczny, przygotowany przez uczennice z pierwszego i drugiego etapu nauczania, oraz piosenki wykonane przez reprezentantów poszczególnych klas. Swój wkład artystyczny mieli również rodzice, którzy wystąpili wraz ze swoimi dziećmi w Pokazie Talentów. Piknik uświetnił także zespół ,,Tuzin’’. Na całym terenie otaczającym naszą szkołę działo się bardzo wiele – zaprezentowała się Straż Pożarna (ogromną radość w ten upalny dzień sprawiła dzieciom szczególnie kurtyna wodna), Wojsko oraz Policja, odbyły się pokazy judo i zumby (z pomocą firmy Rehmedica), w których nasi goście chętnie brali czynny udział. Oprócz tego dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, a ich mamy z porad makijażowych, udzielanych przez przedstawicielki firmy Mary Kay. Pojawiły się również atrakcje dla najmłodszych, np. tzw. ,,dmuchańce’’ i zabawy z chustą animacyjną. Natomiast nieco starsi uczestnicy chętnie spędzali czas przy stoisku z robotyką oraz brali czynny udział w rozgrywkach szachowych. Swoją ofertę prezentowały też różne firmy, m.in. Euro School, natomiast WORD przygotował dla uczestników festynu rowerowy tor przeszkód oraz konkurs na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczniowie klas VII i VIII rozegrali mecz piłki nożnej wraz ze swoimi rodzicami. Nie można zapomnieć też o Paniach, które na co dzień pracują w szkolnej stołówce, a tego dnia przygotowały dla wszystkich gości przepyszną grochówkę i pieczone kiełbaski. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała pielęgniarka z Centrum  Medyczno-Diagnostycznego w Siedlcach

Naprawdę trudno wymienić wszystkie atrakcje, jakie tego dnia czekały na uczestników Pikniku Rodzinnego. Niemniej jednak z całego serca dziękujemy naszym sponsorom, rodzicom uczniów oraz wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zechcieli wesprzeć nasz projekt. Zapraszamy za rok!

Joomla Template - by Joomlage.com