Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Mądry człowiek powinien wiedzieć,

że zdrowie jest jego

najcenniejszą wartością...

(Hipokrates)

 Dnia 29 października w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość  podsumowująca trzyletni projekt pod hasłem „Szkoła Promująca Zdrowie”. Akademię poprowadzili nauczyciele – p. Małgorzata Komodowska i p. Jarosław Stosio oraz uczniowie klasy VI c – Julia Szaniawska i Jakub Gajowniczek. Koordynatorem projektu była p. Bogusława Chalecka.

Joomla Template - by Joomlage.com