Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

13Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała Wojewódzki  Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.  Certyfikat jest potwierdzeniem, że pracujemy zgodnie z modelem szkoły promującej zdrowie, wyrazem uznania dla systematycznej,  wieloletniej pracy oraz dla chęci dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi społecznościami szkolnymi. Członkostwo w niej to nie tylko osiągnięcie, ale również zobowiązanie do promocji zdrowia, aktywnego wypoczynku, sportu. To także nieustające dawanie przykładu innym.

Dlatego nie spoczywamy na laurach, tylko podjęliśmy kroki, aby uzyskać certyfikat krajowy. Zespół ds. Promocji Zdrowia przeprowadził  wśród uczniów, pracowników i rodziców naszej szkoły autoewaluację. Zostały wybrane hasła przewodnie:

 Zwiększenie świadomości u uczniów na temat szkodliwości hałasu na życie człowieka. Promowanie i wpajanie zasad zdrowego stylu życia wśród całej społeczności szkolnej. Zachęcenie uczniów do dbania o zdrowie poprzez różne metody aktywizujące.

 

Realizując nasz plan, pragniemy, aby nasza szkoła była:
-miejscem, w który panuje dobra atmosfera i obowiązują zasady współpracy,
-miejscem, w którym społeczność szkolna podejmuje działania dla poprawy własnego samopoczucia i zdrowia,
-miejscem, w którym uczniowie uczą się jak zdrowiej i lepiej żyć.

Koordynator SzPZ              Anna Królikowska

Joomla Template - by Joomlage.com