Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

plakat na stronę 1Narysuj komiks!

Zapraszamy wszystkich uczniów siedleckich szkół do wzięcia udziału w konkursie pt. "Przygody Pana Hałasa". Przesłaniem konkursu jest kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród dzieci i młodzieży oraz uświadomienie szkodliwego wpływu hałasu na zdrowie i życie ludzi. Konkurs został objęty patronatem Prezydenta  Miasta Siedlce. Prace można składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 12 im. K. Makuszyńskiego w Siedlcach do 26 kwietnia 2021r.
 

 KARTA ZGŁOSZENIA

OŚWIADCZENIE RODZICÓW

REGULAMIN KONKURSU

Joomla Template - by Joomlage.com