Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Zespół ds. Promocji Zdrowia ogłosił dzień 22 września pod hasłem ,,Smacznie, zdrowo, kolorowo”. Głównym celem tej akcji jest zwiększanie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka. Tego dnia uczniowie przynieśli do szkoły zdrowe i kolorowe drugie śniadanie. Podczas przerwy śniadaniowej dzieci ze smakiem przystąpiły do degustacji. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie będą  pamiętać o tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dzięki któremu mają energię do nauki i zabawy oraz lepiej koncentrują się na lekcjach.

Joomla Template - by Joomlage.com