Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W dniach 4–8 kwietnia 2022r. obchodzimy w naszej szkole Tydzień Promocji Zdrowia. Z tej okazji uczniowie klasy I c uczęszczający na koło teatralne przygotowali inscenizację wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”. Dzieci bardzo zaangażowały się w przedstawienie, same wykonały dekorację oraz stroje. Występ uczniów z wielkim zainteresowaniem oglądały przedszkolaki z grup „Misie”, „Słoneczka” oraz „Biedronki”.

                                                                                                                                  Karolina Chruściel - Dąbrowska

Joomla Template - by Joomlage.com