Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W czwartek 7 kwietnia 2022r uczniowie klas trzecich wzięli udział w Konkursie Wiedzy o Zdrowiu. Celem tego przedsięwzięcia było kształtowanie świadomości zdrowotnej oraz propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci. W konkursie wzięły udział czteroosobowe drużyny z każdej klasy. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, a także umiejętnościami współpracy. Komisja konkursowa w składzie: p. wicedyrektor Ewa Niedziółka i p. Magdalena Ciombor przyznały równorzędnie dwie pierwsze nagrody dla klas III a i III c, które to zaledwie jednym punktem wyprzedziły w rywalizacji klasę III b.

                                 Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy wiedzy i życzymy dużo zdrowia.
                                                                                              Organizator konkursu: U. Krasuska

Joomla Template - by Joomlage.com