Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W dniu 8.04. (piątek) w naszym przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ SPORTU. Tego dnia do przedszkola dzieci i panie przyszły ubrane na sportowo. Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej ale też integrowanie się grup przedszkolnych, kształtowanie zachowań  prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacenie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo. Każde wykonane ćwiczenie budziło w dzieciach ogromną radość i zadowolenie. Dzień Sportu wszystkim dostarczył wiele radości. Nasze przedszkolaki wspaniale poradziły sobie we wszystkich konkurencjach sportowych. Wykazały się cierpliwością, starannością i zwinnością. Dzieci otrzymały pamiątkowe odznaki i dyplomy grupowe. 
                                                                                                  M. Wakulińska, A. Ulicka  
Joomla Template - by Joomlage.com