20161216095352 00001Zgodnie z zadaniami projektu „Szkoła Promująca Zdrowie” zaplanowanymi na miesiąc listopad, w klasach starszych zostały ogłoszone i przeprowadzone przy współpracy biblioteki szkolnej konkursy na hasło oraz logo szkoły promującej zdrowie. Na apelu wychowawczym 14.12.2016r. zostały ogłoszone wyniki oraz wręczone nagrody. Odbyła się również prelekcja pani pielęgniarki na temat wizerunku.

Wyniki konkursu plastycznego na projekt logo są następujące:

I miejsce – Oliwia Szysz kl. VI b

II miejsce – Bartek Ługowski kl. VI b i Martyna Dołęga kl. VI b

III miejsce – Oliwia Kania kl. VI a

Wyniki konkursu na hasło promujące zdrowie:

I miejsce – Klaudia Sachanowicz kl. VI d („Dwunastka Ci podpowie – dumnie promuj zdrowie”)

II miejsce – Julia Mościcka kl. VI b („To warzywa i owoce dają dzieciom wielkie moce”)

III miejsce – Magdalena Tymińska kl. IV b („Odżywiaj się zdrowo – żyj sportowo – będzie czadowo”)

Wyróżnienie – Cyprian Bareja kl. IV b („Jedz warzywa i owoce, nie jedz tych słodyczy, tego Ci w tym roku Cyprian Bareja życzy”).

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w innych konkursach projektu szkoły promującej zdrowie.

K.Ch.

DSC03322 DSC03329 DSC03331 DSC03334