Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider

W listopadzie w naszej szkole w ramach projektu „Szkoła promująca zdrowie” został zorganizowany konkurs klasowy na najładniejsze zdrowe kanapki. W konkursie brały udział klasy I – III. Wszyscy uczniowie mocno zaangażowali się w przygotowywanie oraz dekorowanie kanapek.
Komisja konkursowa nagrodziła dyplomami wszystkie klasy biorące udział w projekcie oraz wyłoniła zwycięzców:
I miejsce – klasa I b oraz klasa III e
II miejsce – klasa II a
III miejsce – klasa III f
Pod uwagę brano przede wszystkim pomysłowość oraz różnorodność wykorzystanych składników. Równie ważna była estetyka podania oraz wspólna praca całej klasy. Celem konkursu było zachęcanie dzieci do jedzenia zdrowych kanapek. Wszystkie klasy, które wzięły w nim udział udowodniły, że kanapki mogą być nie tylko zdrowe lecz także kolorowe i zabawne. Gratulujemy zwycięzcom!

Joomla Template - by Joomlage.com