Dnia 29.05.2018r grupa "Rybek" wybrała się do Muzeum Regionalnego w Siedlcach. Dzieci miały możliwość zwiedzania muzeum, a tym samym poznania obyczajów i tradycji naszych przodków. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści i oglądały eksponaty muzealne. Dzieci miały okazję zobaczyć przedmioty gospodarstwa domowego oraz narzędzia jakie niegdyś nasi przodkowie używali, zabawki, jakimi kiedyś dzieci się bawiły oraz rzadko używane dzisiaj instrumenty muzyczne. Dla wielu przedszkolaków wycieczka jaką odbyliśmy, to pierwsze spotkanie z instytucją- muzeum, była więc okazja do nauki kulturalnego zachowania się w takim miejscu.                                                                                                        A. L i J.K.