Dnia 5 czerwca z okazji Dnia Dziecka, dzieci z grupy "Rybki" i "Żabki" wybrały się na długo oczekiwaną wycieczkę do Wioski Indiańskiej w Grali. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji- wszystkie miały możliwość strzelania z łuku do tarczy, skakania na wielkiej pompowanej poduszce plażowej, grania na indiańskich instrumentach, zwiedzania namiotu indiańskiego zwanego tipi. Dzieci brały również udział w grach, zabawach i tańcach prowadzonych przez animatorkę. Nauka podstawowych piosenek i okrzyków indiańskich przyniosła dzieciom wiele radości. W dużej wiacie był czas na odpoczynek i posiłek- pieczone ziemniaczki i kiełbaski smakowały każdemu maluchowi. Do przedszkola wróciliśmy zmęczeni ogromem wrażeń i z masą wspaniałych wspomnień!