Pluszowy Miś…któż go nie miał i nie ma. Kto z Was nie czytał książek o Kubusiu Puchatku, Misiu Uszatku, Paddingtonie lub lektury klasy trzeciej „Dziadek i Niedźwiadek”. Nasze przedszkolne „Biedronki” przygotowały misiowe wierszyki i misiową piosenkę. Uczniowie klas ósmych:  Maja Małyszka i Maja Mrozik z 8e i Patryk Pawłowski z 8b zaprezentowali piosenkę do wiersza pani Małgorzaty Kudelskiej z muzyką Mai Małyszki oraz wiersz o chorym misiu. Najmłodszych i najstarszych połączył Pluszowy Miś kultowa zabawka na całym świecie i najlepszy przyjaciel dziecka. Serdeczne podziękowania dla „Biedronek” i uczniów klas „8”, jak również dla pani Anny Łęczyckiej, Barbary Nowak, Agnieszki Ferens i Magdaleny Biardzkiej.

Iga Kornacka-Barczak