W listopadzie w naszym oddziale przedszkolnym został ogłoszony konkurs plastyczny “Moja ulubiona cyferka”. Przedmiotem konkursu było wykonanie dowolną techniką pracy, w której pojawią się cyferki wykonane z jesiennych materiałów. Celem głównym było zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę własnych możliwości i umiejętności, rozbudzanie u dzieci ciekawości i kreatywnego myślenia, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, dostrzeganie piękna natury, utrwalanie pojęć matematycznych, wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne wykonywanie zadań. Do konkursu zgłoszono 27 prac wykonanych przeróżnymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych materiałów przyrodniczych. Wszystkie prace wzbudziły ogromny zachwyt.  26.11.2021 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne. Jury, poddało ocenie pomysłowość, oryginalność i różnorodność wykorzystanych materiałów przyrodniczych oraz wyeksponowanie jesiennych kolorów i zdecydowało się nagrodzić prace:

W kategorii 3 - 4 latki:

I miejsce: Iga Prekurat, Tymek Karwowski

II miejsce: Mariusz Czapski

III miejsce: Zuzanna Oreszczuk, Helena Bukatczuk

Wyróżnienia: Katarzyna Młynarczyk

W kategorii 5-6 latki:

I miejsce: Jan Grabek, Aleksandra Młynarczyk, Aleksandra Adamska, Emiliya Uzhyshneuskaya
II miejsce:
Amelia Rudzka, Marcel Karwowski

III miejsce: Marcelina Tymińska, Mieszko Bartoszek, Bartłomiej Czapski

Wyróżnienia: Dawid Pszczel, Adrian Jóźwiak, Blanka Potyra

W piątek, 3 grudnia laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczestnikom oraz ich rodzinom dziękujemy za ogrom pracy włożonej w wykonanie “Jesiennych cyferek”. Gratulujemy wszystkim!
  K. Raczko, M. Wakulińska