,,Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy,
   przyszła do nas Wiosna z dalekiej podróży.
   Witały ją: bocian, skowronek i szpaki,
   witały ją także wszystkie przedszkolaki.."

W poniedziałek 21 marca wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Podczas spotkania z Panią Wiosną i jej pomocnikiem wiosennym kwiatuszkiem dzieci miały okazję wykazać się znajomością i wiedzą o nadchodzącej porze roku, rozwiązywały zagadki i wykonywały zadania dotyczące wiosny. Przedszkolaki zaśpiewały dla Pani Wiosny piosenki i razem z nią tańczyły. Wszędzie zrobiło się zielono, a słońce zaczęło świecić mocniej. Jesteśmy pewni, ze starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.
                                                                                                                 Magdalena Wakulińska, Agnieszka Ulicka