W dniu 9.06.2022r. nasze kochane przedszkolaki z grupy ,,MISIE  i SŁONECZKA” wybrały się na wycieczkę do Krainy Przygód w Starych Iganiach. Centrum rekreacji zapewniło dzieciom wiele ciekawych atrakcji. Celem naszej wyprawy było stwarzanie naturalnych warunków do rozwijania sfery emocjonalnej i estetycznej. Kształtowanie umiejętności odczuwania piękna, jednocześnie uwrażliwiając na nie, integrowanie dzieci z grup przedszkolnych. Przedszkolaki wspaniale bawiły się jeżdżąc na karuzeli i quadzie, szukając tajemniczych skarbów w piasku. Dużo radości sprawiło im „dojenie” przemiłej krasuli oraz zabawa na placu z trampoliną i huśtawkami. Chwilą wytchnienia w odkrywaniu kolejnych niespodzianek było biesiadowanie przy grillowanej kiełbasce, ciasteczkach i napojach. To malownicze miejsce oraz bliskość przyrody sprawiło, że dzieci we wspaniałych humorach powróciły do przedszkola. Na pewno jeszcze długo będziemy wspominać „Krainę Przygód” i chętnie do niej wrócimy w przyszłości.

Wychowawcy: Magdalena Wakulińska, Joanna Kuzaka, Katarzyna Raczko