Dzień Dziecka jest oczywiście 1 czerwca, ale przedszkolaki z grupy Biedronki obchodziły to święto przez cały tydzień. Jednego dnia było wyjście do sklepu na lody. Następnego dnia był wyjazd  do "Leśnych Klimatów" w Żelkowie Kolonii - a tu czekały na dzieci atrakcje: strzelanie z łuku, zjeżdżanie na linie, chodzenie po moście linowym, pompowana zjeżdżalnia, pokaz baniek mydlanych, figurki z balonów, szukanie skarbu, żywe króliki i kiełbaski z grilla. Kolejnego dnia przyjechał do nas AnimekBus, a w nim: basen z kulkami, labirynty, zjeżdżalnia, bańki mydlane i tunel. To były bardzo szczęśliwe dni dla przedszkolaków.

B.N.,  A.Ł.