Za nami kolejny ekscytujący, pełen nowych doświadczeń dzień. Dzięki uprzejmości jednego z tatusiów naszej podopiecznej z grupy Wiewióreczki mogliśmy gościć w progach naszego przedszkola dwóch funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach. Dzieci między innymi obejrzały strój strażaka, miały okazję go przymierzyć, zobaczyły na czym polega zwijanie i rozwijanie węża strażackiego oraz posłuchały jak powinna brzmieć rozmowa telefoniczna, kiedy wzywamy pomoc. Była to dla wszystkich pouczająca lekcja i z pewnością rozbudziła w wielu naszych przedszkolakach ciekawość a być może i w przyszłości zamiłowanie do tego właśnie zawodu. Jeszcze raz dziękujemy za te odwiedziny i składamy serdeczne życzenia wszystkim funkcjonariuszom straży pożarnej z okazji niedawno obchodzonego Międzynarodowego Dnia Strażaka.
                                                                                                        A. Zdanowska, K. Jasieńczuk