,,Kochani Rodzice w dniu Waszego święta
Słonka na co dzień życzą chłopcy i dziewczęta.
Żeby Wasze życie było kolorowe,
A dzieci zawsze uśmiechnięte i zdrowe"

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. „Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Z tej okazji, 6 czerwca przedszkolaki z grupy ,,MISIE” zaprosiły swoich najbliższych na uroczysty program artystyczny. W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazły się okolicznościowe wiersze i piosenki podkreślające wielką miłość do rodziców oraz tańce. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Spotkanie z rodzicami zakończyło się wspólnym poczęstunkiem. Był to radosny i słoneczny dzień spędzony w wielkiej przedszkolnej rodzinie.
                                                                                                                     Wychowawcy: J.Kuzaka, M.Wakulinska