vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W piątek, 16 czerwca odbyło się uroczyste zakończenia przedszkola przez 6-latki z naszego oddziału przedszkolnego. Był to dzień, na który przedszkolaki czekały z utęsknieniem. Tego dnia dzieci, rodzice, wychowawcy i zaproszeni goście spotkali się aby uczestniczyć w niezwykłej i niezapomnianej uroczystości. 4 lata wspólnych zabaw, zajęć, wspólnej pracy, przyjaźni i spotkań szybko minęło. Dzieci przygotowały część artystyczną, zaprezentowały w ten sposób swoje umiejętności: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Swoim występem udowodniły, że mogą już stać się uczniami. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania Pani Dyrektor, wychowawcom i  nauczycielom pracującym w oddziale przedszkolnym, pracownikom szkoły i przede wszystkim dzieciom. 6-latkom życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

                                "Jeśli tęsknota mnie ogarnie,

                                 Kiedy już będę uczniem w szkole –

                                To znajdę wyjście,

                                Wiem, co zrobię:

                               Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole... "

                                                                                                          B. Nowak, A. Łęczycka

Joomla Template - by Joomlage.com