Czy czerwone czy zielone

jabłka są zdrowe.

Mają moc i witaminy, dla chłopaka i dziewczynki.

Wszyscy jabłka chętnie jemy i DZIEŃ JABŁKA świętujemy!!!

28 września dzieci  z grupy 6 latki obchodziły Dzień Jabłka. Wszyscy w tym dniu mieliśmy na sobie kolor czerwony     i zielony. Przedszkolaki poznały wiele ciekawostek na temat jabłek. Słuchały pięknego opowiadania o jabłkach, wykonały liczne zadania matematyczne a także wzięły udział w sportowych konkurencjach z jabłkami. Mamy nadzieję, że taki „tematyczny dzień” zachęci dzieci do sięgania po owoce i posłuży promocji zdrowego stylu życia. Kolorowy DZIEŃ JABŁKOWY zaliczamy do bardzo udanych i zachęcamy wszystkich do jedzenia jabłek, ponieważ jest to źródło zdrowia i witamin.

K. Raczko, K. Jasieńczuk