vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Tradycyjnie co roku 13 października naszą placówkę, której patronem jest Kornel Makuszyński odwiedza Koziołek Matołek. W tym roku szkolnym również nie mogło go zabraknąć. Koziołek szuka drogi do Pacanowa, aby podkuć swoje kopytka. Przedszkolaki ze wszystkich grup z niecierpliwością czekały na przyjście gościa, aby wskazać mu właściwą drogę. Podczas swojej wizyty Matołek świetnie bawił się, tańczył i opowiadał dzieciom swoje przygody. W podziękowaniu otrzymał od dzieci różne smakołyki na drogę. W jego tobołku znalazła się m.in. kapusta, marchewka czy dynia. Dzieci z najstarszej grupy wręczyły mu również list i laurki. Koziołek zrobił na przedszkolakach ogromne wrażenie, dzieci nie chciały go wypuścić z sali. Jednak obiecał, że za rok odwiedzi ich po raz kolejny.

                                                                                                                                                   V. Kołodziejak

Joomla Template - by Joomlage.com