vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

16 października w naszym oddziale przedszkolnym świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. To wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Z tej okazji cała przedszkolna społeczność wzięła udział w uroczystej akademii. Przedstawienie przygotowały dzieci z grupy 6 latków. Podziękowały swoim ukochanym Paniom i wszystkim Pracownikom Oddziałów Przedszkolnych za codzienną troskę i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie. Tego dnia padło wiele ciepłych słów oraz życzeń, dzięki czemu dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.                                                                                                                                                                                                                                                                                                              K. Raczko, K. Jasieńczuk

Joomla Template - by Joomlage.com