Niedawno w naszym oddziale przedszkolnym obchodziliśmy Dzień Oszczędzania. Dzieci z grupy Misie i Słoneczka uczestniczyły w warsztatach o tematyce pieniężnej. Wszystko dzięki uprzejmości gości z Banku ING, którzy przyjęli nasze zaproszenie.Tym samym przekazali naszym podopiecznym solidną dawkę wiedzy o sposobach oszczędzania, w jaki sposób rozpoznać ich wartość, oglądały różne banknoty, krótki filmik edukacyjny. Przedszkolaki podzieliły się również swoimi sposobami oszczędzania, a także zdradziły na co aktualnie oszczędzają.Goście również odwiedzili naszych najmłodszych przedszkolaków z grupy Kotki. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie z pracownikami Banku, dzieci otrzymały drobne upominki!
                                                                                                                                        Izabela Kondraciuk