vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Ogórek to warzywo znane od wieków. Może być surowy, kiszony lub korniszonek. W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Witaminki" przedszkolaki z grupy ,,Słoneczka" podjęli kolejne wyzwanie witaminkowe. Tego dnia dzieci ubrały się w kolor zielony. Podczas zajęć odbyła się burza mózgów: Do czego wykorzystujemy ogórka. ,,SŁONECZKA” miały okazję zbadać dokładnie właściwości ogórka, smak, zapach, kształt, kolor. Dzieci uczestniczyły w zawodach sportowych z ogórkiem. Na zakończenie chłopcy wykonali smaczne kanapki z ogórkiem. Nie mogło oczywiście zabraknąć zabawy przy piosence: "Ogórek, ogórek, ogórek zielony ma garniturek”. Dzień Ogórka rozszerzył wiedzę u dzieci na temat sposobów wykorzystania ogórka w gospodarstwie domowym.

                                                                                                                                 

Joomla Template - by Joomlage.com