Dnia 13.12.23r. do naszego przedszkola zawitali wyjątkowi goście – jaszczurki (gekony lamparcie) „Bolek” i „Lolek” wraz z opiekunem – Panem Marcinem. Dzięki uprzejmości firmy „Format” wysłuchaliśmy wielu informacji na temat tych fascynujących zwierząt, ich trybu życia, odżywiania oraz umiejętności. Jaszczurki czuły się wśród naszych przedszkolaków bardzo dobrze, spacerowały sobie po sali, a wszyscy mogli je dokładnie obejrzeć. Okazało się, że dzieci z naszego przedszkola są bardzo odważne, ponieważ postanowiły nawet dotknąć jednego z naszych gości. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że są one szorstkie. Spotkanie z gekonami było bardzo ciekawe i sprawiło wszystkim wiele radości.

I. Rogowiec