vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W piątek, 6 stycznia 2024 roku w grupie Smerfów obchodziliśmy „Dzień Babci i Dziadka”. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i dumy. Na początku seniorzy obejrzeli program artystyczny o tematyce bożonarodzeniowej, następnie przedszkolaki wyśpiewały zadania dla babć i dziadków, które nasi goście chętnie wykonali. Wnuczęta wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki. Spotkanie zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Ten dzień już na zawsze zostanie w pamięci przedszkolaków.                                                                                                                                                                           P. Kokoszkiewicz, V. Kołodziejak

Joomla Template - by Joomlage.com