vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

8 stycznia przedszkolaki z grup: 3 latki KOTKI, 4 latki WIEWIÓRKI, 5 latki MISIE, 6 latki SŁONECZKA miały przyjemność obejrzeć przedstawienie "Jaś i Małgosia", przygotowane przez Katolicki Teatr Edukacji w Krakowie. Spektakl odbył się w sali kinowej w Nowym Kinie w Siedlcach. Nasze przedszkolaki bawiły się świetnie oglądając niezwykle atrakcyjne widowisko baśni braci Grimm. Podczas przedstawienia teatralnego przedszkolakom dopisywał dobry humor. Było słychać śmiech i gromkie brawa, jako aplauz dla aktorów Bardzo ważne było przesłanie edukacyjne, które nauczyło dzieci, że nie można ufać osobom nieznajomym, choćby częstowali ich słodkościami. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem śledziły pełną przygód opowieść o losach rodzeństwa. Celem wycieczki było rozbudzenie wrażliwości na sztukę teatralną, wyzwolenie w dzieciach pozytywnych emocji oraz bezpośredni kontakt z aktorem. Dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola, gdzie czekał na nich pyszny obiadek.

Joomla Template - by Joomlage.com