vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

11 stycznia trzylatki zaprosiły do swojego przedszkola ukochane Babcie i wspaniałych Dziadków. Dzieci przygotowały przepiękny występ o tematyce świątecznej, a także zaśpiewały piosenkę oraz wykonały piękny taniec specjalnie dla dziadków. Dziadkowie i Babcie byli zachwyceni umiejętnościami swoich wnucząt, po przedstawieniu przedszkolaki wręczyły im własnoręcznie wykonane prezenty oraz zaprosiły na poczęstunek. Dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie i docenienie naszych małych artystów.

                                                                                                                I. Rogowiec, I. Kondraciuk

Joomla Template - by Joomlage.com