vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre… 

W naszym przedszkolu zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystości z okazji ich święta, jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. W tym roku dzieci z grupy "Słoneczka" zaprezentowały swoim gościom Jasełka. W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Występ był wzbogacony o śpiew kolęd i pastorałek, a także taniec i grę na instrumentach. Niejedna babcia i dziadek ukradkiem ocierali łezkę wzruszenia, wywołaną widokiem przebranych m.in. za aniołki i pastuszków wnucząt... 

Następnie Pani Dyrektor Hanna Głuchowska w ciepłych słowach zwróciła się do zaproszonych Gości, składając serdeczne życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka.. Po występach nasi seniorzy zostali zaproszeni na wspólny słodki poczęstunek, który był okazją do rozmów, wspomnień i bliższego poznania się. Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane upominki. Dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie i docenienie naszych małych artystów, a rodzicom za zaangażowanie w organizację uroczystości- przygotowanie strojów dla dzieci oraz niezastąpioną pomoc w przygotowaniu poczęstunku. 

                                                                                                                                  K. Jasieńczuk, K. Raczko

Joomla Template - by Joomlage.com