W dniu Świętego Walentego

nic nie może dziać się złego,

nikt nie może się dziś złościć,

bo dziś nadszedł Dzień Miłości!

środę, 14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu WalentynkiW tym dniu dzieci ubrały się na czerwono, a dzień przepełniony był atrakcjami oraz pogadankami na temat znaczenia miłości i przyjaźni w naszym życiu Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami, m.in.: rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek. Poznały także tradycje walentynkowe, dowiedziały się jak ważne jest okazywanie uczuć przyjaźni i sympatii. Wyklejały, rysowały i kolorowały serduszka, wykonywały laurki i prace plastyczne, by następnie wręczyć je jako walentynkę swoim kolegom i koleżankom. Nie zabrakło również wspólnych tańców przy dźwiękach najpiękniejszych miłosnych piosenek. Dzień upłynął nam wszystkim w bardzo miłej atmosferze!