vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W Wielkanocny poranek dzwoni dzwonkiem Baranek, a Kurczątko z Zającem podskakują na łące.

Wielkanocne Kotki, robiąc miny słodkie, już wyjrzały z pączka, siedzą na gałązkach.

Kiedy będzie Wielkanoc? Wierzbę pytają.

Przed nami radosny czas Świąt Wielkanocnych. Nasze przedszkolaki za pomocą różnych form i metod poznają na zajęciach tradycje i symbole wielkanocne. 21 marca przedszkolaki z grupy ,,Misie” " miały możliwość pogłębić swoją wiedzę na temat świąt uczestnicząc w warsztatach wielkanocnych zrealizowanych w naszym przedszkolu z udziałem rodziców. Celem spotkania było: przybliżenie dzieciom tradycji Świąt Wielkanocnych, tworzenie warunków do podejmowania aktywności twórczej, doskonalenia sprawności manualnej, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodzicami, czerpanie radości ze wspólnej zabawy. Dzieci wspólnie z rodzicami wykonały piękne świąteczne stroiki. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze, umiliło dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziło je w wielkanocny nastrój.  Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w warsztatach i zaangażowanie. A o to relacja z tego spotania: https://www.canva.com/design/DAGBR73B0ic/2Xv2vRNNZ1Bi8ajkCrmI1g/edit?utm_content=DAGBR73B0ic&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

                                                                                                  Magdalena Wakulińska, Joanna Kuzaka 

                                              IMG_20240402_165847.jpg

Joomla Template - by Joomlage.com