„Mamo, Tato z Wami w świat bezpiecznie wyruszamy. Dziękujemy Wam za wszystko, Dobrze, że jesteście blisko”

„Dzień Mamy i Taty to jedne z najpiękniejszych świąt w roku…”

4 czerwca w miłej i rodzinnej atmosferze odbyła się uroczystość z okazji święta naszych ukochanych Rodziców. Nasi Rodzice przybyli do przedszkola, by świętować to wzruszające wydarzenie. Dzieci z grupy „Kotki” zaprezentowały piosenki, wiersze, taniec. Po czym wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Po występach świętowaliśmy przy wspólnym poczęstunku. Dziękujemy Rodzicom za przybycie i wspaniałą zabawę i pomoc w przygotowaniach, a przedszkolakom gratulujemy wspaniałych występów!

Izabela Kondraciuk, Ilona Rogowiec