W przedszkolu razem przebywamy.
Tutaj nam tak dobrze, jak w domu u mamy.
Ale wszyscy wiemy, szybko czas ucieka.
I zamiast zabawy, nauka nas czeka.

W dniu 18.06.2024r jak przedszkolna tradycja nakazuje grupa 5-latków uroczyście pożegnała starszych kolegów. Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Dzieci z grupy 5-latków ,,Misie” przygotowały bogaty repertuar wierszy, życzeń i piosenek, aby podziękować starszakom za wspólnie spędzony czas oraz przypomnieć piękne lata beztroskiej, przedszkolnej zabawy. Na zakończenie sześciolatki otrzymały upominki- kubeczki z imieniem i nazwą grupy.

Szczególnym momentem uroczystości było podziękowanie Pani Dyrektor za jej wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora. Nauczyciele, pracownicy oraz wychowankowie przedszkola wyrazili swoją wdzięczność za profesjonalizm, serce, każde ciepłe słowo, życiową mądrość i pomocną dłoń. Pani Dyrektor zawsze z uśmiechem na twarzy i ogromną radością uczestniczyła w naszym codziennym przedszkolnym życiu. Aktywnie włączała naszych wychowanków do społeczności szkolnej. Był to wspaniały, niezapomniany dzień spędzony w wielkiej przedszkolnej rodzinie.

M.Wakulińska, J.Kuzaka