20 czerwca odbyło się zakończenie przedszkola przez 6-latki z naszego oddziału przedszkolnego. Cztery lata wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci po raz ostatni zaprezentowały swoje umiejętności przed panią Dyrektor Hanną Głuchowską, rodzicami, nauczycielami i zgromadzonymi gośćmi. ,,Słoneczka” specjalnie na tę okazję przygotowały występ artystyczny, na którym pięknie zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne, recytatorskie i taneczne. Uroczystego charakteru wydarzenia dopełniała piękna dekoracja i galowe stroje przedszkolaków. Poprzez wiersze i piosenki starszaki podziękowały wszystkim pracownikom, nauczycielom i Pani Dyrektor za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, medal i  książkę. Ciepłe słowa podziękowania zostały skierowane również do Rodziców za ich bezinteresowną pomoc za każde miłe słowo, uśmiech, życzliwość i wsparcie. Dziękujemy Wam, Rodzice i Dzieci, że pomagaliście nam codziennie wypełniać naszą misję. Dziękujemy Wam za każdy wspólny dzień. Zostawiacie po sobie mnóstwo cudownych wspomnień.

Życzymy Wam Kochani Absolwenci sukcesów w szkole, nowych przyjaźni, zasłużonego odpoczynku na wakacjach oraz miłych wspomnień, związanych z naszą placówką.

K. Raczko, K. Jasieńczuk, A. Ostrowska - Ferens