Dnia 12.10.2017r. o godz. 15.30 w sali sportowej w szkole odbyło się spotkanie z rodzicami dzieci 6- letnich. To nie było zwykłe spotkanie... przedszkolaki razem z nami i ze swoimi rodzicami świetnie się razem bawili.  W sali czekały na rodziców i ich dzieci przygotowane przeze mnie i panią Dorotę Wyrębiak przeróżne zadania sportowe. Rodzice i ich pociechy, aktywnie i z dużym zapałem uczestniczyli w przygotowanych zabawach sportowych. Konkurencje były o różnym stopniu trudności, jedne łatwiejsze, drugie trudniejsze. Dzieci  były zachwycone faktem, że mogły po raz pierwszy w życiu zobaczyć jak mama czy tata  uczestniczy w torze przeszkód, lub biegnie z zawiązanymi oczami. Podczas zmagań uczestnikom towarzyszył duch sportowej rywalizacji. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami były podzielone na dwie grupy, jednak jak się okazało na koniec  nie miało znaczenia kto będzie pierwszy, ważna była zabawa i wspaniały uśmiech na twarzach. Wszystkim należą się słowa uznania, za chęć udziału w tych zawodach oraz taki wybór spędzania swojego czasu wolnego. Szczególne gratulacje dla Rodziców, którzy podeszli do tych zawodów z dystansem, uśmiechem i przymrużeniem oka. Brawa dla wszystkich!!! Wszystkie dzieci biorące udział w zabawach otrzymały pamiątkowy „medal”.

V. Kołodziejak i D. Wyrębiak